wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki
Kontakt
  • E-mail:biuro@fabryka-handmade.pl
  • Telefon513 208 386 - pytania dotyczące produktów
    883 051 932 - logistyka, płatności, hurt, działanie sklepu
  • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek od 8:00 do 16:30 soboty od 9:00 do 13:00
Chmura tagów

Zasady wysyłki

Działamy na terenie powiatu zawierciańskiego oraz myszkowskiego - w razie potrzeby możemy dostarczyć towar własnym transportem na konkretną godzinę na konkretny adres.

 

Odbiór osobisty oraz możliwość obejrzenia próbek naszych towarów są dostępne pod głównym adresem naszej działalności czyli w miejscowości Sokolniki, ewentualnie w Zawierciu  - do ustalenia telefonicznie lub drogą mailową

 

 

Wysyłka 

Przesyłki nadajemy za pomocą popularnych przewoźników: Poczta-Polska, InPost, DPD, Gls, DHL, FedEx lub innym na życzenia kupującego bądź ze względu na gabaryty.
W przypadku wpłaty na konto - wysyłamy natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia przelewu w formacie .pdf dosłanego nam pocztą elektroniczną lub zaksięgowaniu środków na koncie. W przypadku tzw. szybkich płatności po otrzymaniu informacji o realizacji usługi od firmy obsługującej płatności.

Pracujemy od poniedziałku do soboty, natomiast wysyłka towaru realizowana jest od poniedziałku do piątku (jeśli poczta pracuje to my również).

 

  • Kurier: zamówienie do godziny 11:00 lub jest to uzależnione od godziny o której pojawi się u nas Kurier

  • Paczka Pocztowa: zamówienie do godziny 14:30 - paczki zawozimy do oddziału pocztowego przed godziną graniczną czyli 15:00        

  • Wysyłka zagraniczna: tak, realizujemy wysyłki zagraniczne według indywidualnych ustaleń

  • Odbiór osobisty: możliwy odbiór po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub emailowym. Adres siedziby: Fabryka-handmade.pl Sokolniki 120, 42-320 Niegowa, śląskie

 

CENA WYSYŁKI oraz termin są zależne od rodzaju oraz wielkości zamówienia i przestawiane Kupującemu na etapie składania zamówienia. Zamówienia towaru będącego na stanie realizujemy natychmiast, większe zamówienia to zazwyczaj około 3-10 dni roboczych.


Przejdź do strony głównej